Dërgesa Falas për të gjitha porositë mbi 75.00 €*
eBlejta » Dhuratë për Motrën

Dhuratë për Motrën

11,49  me TVSH

Dhuratë për mos të humbur

SKU: 978-9928-128-83-6 Categories: Libra për Dhuratë

Bota kurrë s’është e vetmuar për sa kohë je ti – edhe kur je larg.

Autor

Helen Exley

Botues

IDEART

Dimensionet 12,2 × 12,2 × 1,3 cm
ISBN

978-9928-128-83-6

Gjuha

SQ / AL

Numri i faqeve

60

Data e publikimit

2014

Pesha 0,099 kg

ABONOHU

Abonohu në buletin dhe siguro përparësitë