Dërgesa Falas për të gjitha porositë mbi 75.00 €*
eBlejta » Për më të shtrenjtin Vëlla

Për më të shtrenjtin Vëlla

11,49  me TVSH

Dhuratë për mos të humbur

SKU: 978-9928-128-28-7 Categories: Libra për Dhuratë

Jeta jote dhe e imja janë të lidhura në rrënjë. S’ka rëndësi sesa jeta na ndryshon, S’ka rëndësi në jemi afër apo larg, I Shtrenjti Vëlla, i Shtrenjti Shok…

Autor

Helen Exley

Botues

IDEART

Dimensionet 15,6 × 11,2 × 1,0 cm
ISBN

978-9928-128-28-7

Gjuha

SQ / AL

Numri i faqeve

28

Data e publikimit

2013

Pesha 0,104 kg

ABONOHU

Abonohu në buletin dhe siguro përparësitë