Dërgesa Falas për të gjitha porositë mbi 75.00 €*
eBlejta » Kështjella e Princeshave

Kështjella e Princeshave

29,95  me TVSH

13 libra plot histori

SKU: 978-99281-283-8-6 Categories: Libra për fëmijë të vegjël

Në një mbretëri shumë të largët, gjendet një kështjellë madhështore në të cilën do të takoni princa kurajoz, princesha të bukura, shtriga të liga dhe zana zemërmira, por në këtë festë mungon akoma dikush… pikërisht ti ! Nxito, të gjithë po të presin të hysh në dhomat magjike të kështjellës për të përjetuar aventura emocionuese!

Botues

IDEART

Dimensionet 42,5 × 42,5 × 1,8 cm
ISBN

978-99281-283-8-6

Gjuha

SQ / AL

Data e publikimit

2013

Pesha 1,420 kg

ABONOHU

Abonohu në buletin dhe siguro përparësitë