Dërgesa Falas për të gjitha porositë mbi 75.00 €*
eBlejta » Lajla dhe Kërcimtari – Shkolla e Njëbrirëshave

Lajla dhe Kërcimtari – Shkolla e Njëbrirëshave

8,99  me TVSH

Shkolla e Njëbrirëshave

SKU: 978-9928-272-46-1 Categories: Libra për fëmijë

Lajlës nuk i besohet se sa me fat është që ndodhet në Shkollën e Njëbrirëshave! Ajo e do shumë njëbrirëshin e saj energjik, Kërcimtarin, edhe pse ka frikë të kërcejë ose të vrapojë me të si të gjitha shoqet. Kur pemët rreth Liqenit Shumëngjyrësh fillojnë të vyshken, Lajlës i duhet të marrë guximin për t’u nisur me Kërcimtarin në një aventurë të rrezikshme për të gjetur zgjidhjen!

Autor

Julie Sykes

Botues

IDEART

Dimensionet 20,0 × 13,0 × 1,0 cm
ISBN

978-9928-272-46-1

Gjuha

SQ / AL

Numri i faqeve

108

Data e publikimit

2020

Përkthyer

Artan Miraka

Pesha 0,127 kg

ABONOHU

Abonohu në buletin dhe siguro përparësitë