Dërgesa Falas për të gjitha porositë mbi 75.00 €*
eBlejta » 222 Receta të thjeshta “Kuzhina Italine”

222 Receta të thjeshta “Kuzhina Italine”

39,99  me TVSH

SKU: 978-9928-128-35-5 Categories: Libra për kuzhinë (Gastronomi)

Një libër kuzhine për të gjithë. Për admiruesit pasionantë të artit të kulinarisë, por edhe për fillestarët që duan të ushqehen mirë dhe të zbulojnë magjinë e gatimit, përmes recetave të thjeshta dhe të shpejta. Një libër që nuk mund të mungojë në kuzhinën tuaj.

Autor

Barilla Academy

Botues

IDEART

Dimensionet 22,5 × 23,0 × 4,6 cm
ISBN

978-9928-128-35-5

Gjuha

SQ / AL

Numri i faqeve

520

Data e publikimit

2013

Përkthyer

Eno Jegeni

Pesha 1,957 kg

ABONOHU

Abonohu në buletin dhe siguro përparësitë